Pousada Em Fazenda Nova Dona Rosy
| Wi-Fi | Posiłki/Napoje Restauracja | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Hotel Pousada Em Fazenda Nova Dona Rosy obejmuje 8 pokojów oraz takie udogodnienia jak restauracja.
Amfiteatr Nova Jerusalém leży prawie 500 m od tego hotelu. Ta nieruchomość znajduje się 45 minut jazdy samochodem od Sairé.
Codziennie rano podawane jest tu kontynentalne śniadanie.
- Lokalne atrakcje
- Horto das Oliveiras372 km
- Palacio de Herodes279 km
- Crucificacao532 km
- Sermao da Montanha529 km
- Santa Ceia446 km
- Ressureicao509 km
- Via Sacra407 km
- Amfiteatr Nova Jerusalém321 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Restauracja
Usługi rekreacyjne
- Ogród
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Jak daleko od centrum miasta leży hotel Pousada Em Fazenda Nova Dona Rosy?
Podróż od hotelu Pousada Em Fazenda Nova Dona Rosy do centrum miasta zajmuje 5 min spacerem. - 📧
Czy hotel Pousada Em Fazenda Nova Dona Rosy zapewnia bezprzewodowe połączenie internetowe?
Tak, hotel Pousada Em Fazenda Nova Dona Rosy oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu.